Sposobów na zaaranżowanie przydomowego ogrodu jest wiele – możemy urządzić w nim strefę wypoczynkową, jadalnię czy też przestrzeń do zabaw dla dzieci. Szukając komfortu, warto postawić na funkcjonalny narożnik do ogrodu – zapewni on wygodę i pozwoli cieszyć się ciepłymi, letnimi dniami blisko domu.

Narożnik do ogrodu – prosty sposób na wypoczynek blisko natury

Narożnik do ogrodu to jeden z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych, również na tarasy. Mebel taki pozwoli na wygodne czytanie, drzemanie, podejmowanie większej ilości gości w strefie wypoczynkowej. Zestawiony z niskim stołem kawowym sprawi, że spędzanie czasu bliżej natury stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Narożnik do ogrodu może być wykonany z różnorodnych materiałów i w różnych konstrukcjach. Dzisiaj często wymienia się narożnik do ogrodu w konstrukcji modułowej. Meble takie to komplety składające się z dwóch lub więcej elementów, które połączone dają narożnik do ogrodu. Konstrukcja modułowa pozwala na zmianę otoczenia w miejscu wypoczynkowym i dopasowanie jej do aktualnych potrzeb. Zestaw mebli ogrodowych tego typu posiada najczęściej stelaże wykonane z lekkiego aluminium – tworzywo to zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, korozją. Alternatywą są meble, w których stelaż tworzony jest z naturalnego, egzotycznego drewna – takie meble prezentują się rewelacyjnie wśród zieleni!

Narożnik do ogrodu technorattanowy – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Nie ma wątpliwości, że jednymi z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych są komplety technorattanowe. Narożnik do ogrodu z technorattanu to idealna propozycja dla przestrzeni nowoczesnych, ale też skandynawskich czy minimalistycznych. Narożnik tego typu oparty jest na lekkim, aluminiowym stelażu. Niska waga konstrukcji sprawia, że mebel nie jest ciężki. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa.

 

 

 

Author

Comments are closed.