Trudne warunki pracy i niejednokrotnie dyżury dłuższe niż 8 godzin – to realia pracy na oddziałach medycznych, jak również w placówkach zdrowia. Odzież medyczna damska i męska, dedykowana dla medyków, lekarzy, pielęgniarek czy pracowników przychodni, to element niezbędny do tego, aby podnieść komfort pracy i poprawić jej jakość. Jak jest tworzona? Jakie materiały są wykorzystywane do produkcji odzieży?

Funkcjonalna odzież medyczna damska

Odzież medyczna damska oraz męska to szeroki wybór konfekcji, która może być wykorzystywana zarówno w szpitalach, w sanatoriach, w prywatnych placówkach zdrowia czy przychodniach. Zadaniem takiej odzieży jest przede wszystkim zapewnienie komfortu i wygody w czasie długich godzin pracy. Odzież medyczna damska tworzona jest z dbałością o najmniejsze detale – wybierane są tkaniny odznaczające się wysoką odpornością na uszkodzenia, jak również te, które są przyjemne w dotyku. Tkaniny takie tworzone są z włókien naturalnych i syntetycznych – takie rozróżnienie sprawia, że materiały stają się szybkoschnące, doskonale przepuszczają powietrze i pozwalają na wentylowanie skóry. Ze względu na specyfikę pracy odzież medyczna damska może być również prana w wyższych temperaturach, aby możliwe było wywabienie wszelkich plam, zabicie zarazków i bakterii. 

Odzież medyczna damska dopasowana do różnych gustów

Niezwykle ważne jest to, że odzież medyczna damska jest bardzo zróżnicowana. Panie mogą wybrać zarówno klasyczne bluzki, jak i T-shirty, bluzy, ale też spodnie, spódnice, sukienki, żakiety, fartuchy lekarskie. Wiele modeli odzieży uzupełniana jest o funkcjonalne zamki błyskawiczne czy kieszenie. Uwagę zwraca duża różnorodność kolorów! Przemyślany krój sprawia, że ubrania nie krępują ruchów, zapewniają wygodę. 

Author

Comments are closed.