Do lata zostało zaledwie kilka tygodni, a Ty wciąż nie rozprawiłeś się  z pozimową oponką na brzuchu? A może bezskutecznie walczysz z tkanką tłuszczową na udach albo pośladkach? Nie musisz katować się ćwiczeniami i przechodzić na restrykcyjną dietę, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej odchudzanie staje się znacznie prostsze. Poznaj bliżej Embrace RF – innowacyjne urządzenie do liposukcji, które odmieni Twoje życie!

Czym jest urządzenie do liposukcji RFAL?

Urządzenie do liposukcji stworzone zostało przez izraelskiego giganta Inmode. Zaawansowany sprzęt wyposażony jest w głowice wytwarzające prąd RF. Lekarz przeprowadzający zabieg podgrzewa miejscowo skórę poprzez działanie na nią dwiema elektrodami: wewnętrzną i zewnętrzną. Elektroda wewnętrzna upłynnia tkankę tłuszczową, która następnie zostaje usunięta z organizmu. Efektem kuracji jest nie tylko wyraźne wyszczuplenie wybranych partii, ale również wzrost napięcia skóry i wygładzenie wszelkich nierówności. Do aparatury dołączone są aplikatory o zróżnicowanej budowie i wielkości, co umożliwia precyzyjne działanie na każdym obszarze ciała, nawet tym niewielkim (na przykład szyi czy podbródku). Ponadto, producent daje możliwość rozbudowywania podstawowej wersji urządzenia o dodatkowe głowice umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Liposukcja RFAL kontra tradycyjne odsysanie tłuszczu

Liposukcja przeprowadzana przy pomocy urządzenia do liposukcji Embrace RF jest znacznie łagodniejsza i bezpieczniejsza od tradycyjnego „odsysania tłuszczu”. Innowacyjna metoda znacząco redukuje ryzyko wystąpienia powikłań i dyskomfortu – ciepło generowane wokół końcówki kaniuli koaguluje naczynia krwionośne i upłynnia tłuszcz, co znacząco redukuje ból pozabiegowy, obrzęki i zasinienia. Zabieg wykonywany jest z znieczuleniu miejscowym. 

Author

Comments are closed.