Modne kostiumy kąpielowe można kupić zarówno za 100 zł, jak i za kilka tysięcy złotych. Panie często marzą o komplecie dwuczęściowym, który idealnie będzie pasował do ich sylwetki eksponując to, co mają najpiękniejsze w swojej figurze. Jakie bikini warto kupić, by mieć pewność, że będzie ono modne przez wiele lat? Na jaki strój najczęściej decydują się młode dziewczyny, a jaki wybierają starsze panie?

Kostiumy kąpielowe na topie

Obecnie na plażach króluje bardzo wiele strojów kąpielowych. Producenci stworzyli mnóstwo modeli, by każda z pań znalazła w ofercie coś dla siebie. Można więc zdecydować się na jednoczęściowy strój (np. z odkrytymi plecami), który doskonale wydłuża sylwetkę i pokazuje zgrabne nogi. Można także wybrać popularny strój dwuczęściowy, który pozwala opalić znaczną część ciała i który sprawdza się zarówno na plażach, jak i nad basenem.

Panie często poszukują odpowiedniego stroju do swojej sylwetki. Niektóre kobiety chcą wyeksponować biust, podczas, gdy inne marzą o tym, by ukryć odstający brzuch. Dlatego też warto przymierzyć w sklepie przynajmniej kilka różnych modeli, by sprawdzić, w którym ciało wygląda najlepiej.

Ile trzeba wydać na kostium kąpielowy?

Kostiumy kąpielowe występują w bardzo zróżnicowanych cenach. W znanych sieciówkach można je kupić już za około 80 – 100 zł. W sklepach z bielizną, w których pojawiają się latem stroje kąpielowe ceny są już znacznie wyższe. Za efektowny dwuczęściowy strój kąpielowy z dodatkami (np. z frędzlami) trzeba zapłacić już około 150 – 300 zł.

Najdroższe są kostiumy kąpielowe od znanych marek. Za taki model trzeba czasami zapłacić od 500 do nawet 2000 zł. Trzeba jednak przyznać, iż te kostiumy kąpielowe wyróżniają się już z daleka. Ich design i wykonanie są naprawdę na najwyższym poziomie. Doceniło to już sporo klientek z całej Polski i z zagranicy.

Kostium, który sprawdzi się wszędzie

Bez względu na wiek i figurę warto mieć zawsze w swojej szafie jednolity, jednoczęściowy strój kąpielowy, jak i kolorowe, seksowne dwuczęściowe bikini. Na plaży panie najlepiej się czują w strojach dwuczęściowych, podczas gdy na basen zazwyczaj wybierają kostium jednoczęściowy.

Na wakacjach zagranicą warto zaszaleć ze strojem, który eksponuje więcej ciała. Modele z odkrytymi pośladkami cieszą się obecnie największą popularnością szczególnie wśród młodych kobiet. Idealnie podkreślają one pośladki, wydłużają nogi i powodują, że panie czują się w nich seksownie i kobieco. Warto więc nie bać się nosić takich strojów i odważnie sięgać po modele, które wpadły klientom w oko.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.

Author

Comments are closed.

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/samochod-z-wloch/ ism-tr.org