Niewielkie i nieustawne przedpokoje to prawdziwa zmora, szczególnie w mieszkaniach blokowych. Trudności sprawiają nie tylko niewielkie i źle doświetlone pomieszczenia, ale tez istniejące w nich wnęki. Okazuje się jednak, że dzisiaj taka przestrzeń wykorzystamy w sposób optymalny – pomogą nam w tym szafy na wymiar! Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Czy szafy spełnią nasze marzenie o funkcjonalnym wnętrzu?

Zalety szafy na wymiar

Zabudowane szafy na wymiar to doskonałe rozwiązanie kiedy idzie o aranżowanie trudnych przestrzeni przedpokojów. Dzięki możliwości zabudowania wnęki zyskujemy dodatkową przestrzeń, którą możemy przeznaczyć na przechowywanie odzieży wierzchniej, ale również butów czy dodatków. Szafy na wymiar tworzone są na całej wysokości ściany – oznacza to, że zabudowane są pod sam sufit. Najwyższe półki mogą być wykorzystywane na przechowywanie przedmiotów rzadziej użytkowanych – mówią specjaliści z marki rega-meble.pl z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu mebli na wymiar. 

Szafy na wymiar mogą być wykonywane z szerokiego wachlarza materiałów i elementów wykończeniowych – dotyczy to przede wszystkim płyt meblowych i laminatów. Dzięki takiej różnorodności możliwe jest zaprojektowanie szafy, która idealnie wpisze się w już stworzone wnętrze i dopełni je ona doskonale. Dużym udogodnieniem jest możliwość wyboru konkretnych rozwiązań technicznych: zawiasów, podnośników, ale też zaprojektowania wysokości i ilości półek, szerokości i wysokości drążka do wieszania ubrań, zastosowania organizerów.

Szafy na wymiar – wysoki jakość na każdym etapie tworzenia

Decydując się na szafę na wymiar możemy być pewni, że wykonawca będzie w stałym kontakcie z nami: od momentu złożenia zamówienia, poprzez projektowanie szafy i jej wnętrza, aż po proces realizacji. 

Author

Comments are closed.

https://sseinc.org/mniej-zauwazalny-sprzet-jezdziecki/ http://lacatedralstudios.org/jak-czerpac-przyjemnosc-z-jazdy-konnej/ https://anisabutt.com/sofa-narozna-ogrodowa-ponadczasowy-wybor-do-ogrodu/